CGS - TE Connectivity CJP300J220RJ CJP300J220RJ Resistor 220 ohm CJP Series 300 W ± 5% Radial Leaded 850 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 6959522054229
MPN: CJP300J220RJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection