CGS - TE Connectivity CJH4000J1K8J CJH4000J1K8J Resistor 1.8 Kohm CJH Series 4 kW ± 5% Radial Leaded 850 VDC
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 6959582019669
MPN: CJH4000J1K8J
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection