CGS - TE Connectivity CJH1250J39RJ CJH1250J39RJ Resistor 39 ohm CJH Series 1.25 kW ± 5% Radial Leaded 850 VDC
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: CGS - TE CONNECTIVITY
SKU: 6959570485333
MPN: CJH1250J39RJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection