CAMDENBOSS CTBP96HJ/10FL Wire-To-Board Terminal Block, Inverted, Flanged, 5.08 mm, 10 Ways, 28 AWG, 14 AWG, 1.5 mm², Screw
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: CAMDENBOSS
SKU: 7166864621653
MPN: CTBP96HJ/10FL
UPC/HSN: 85369090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection