BOURNS SRP7028CC-1R5M Power Inductor (SMD), 1.5 µH, 9 A, Shielded, 18 A, SRP7028CC Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6994170740821
MPN: SRP7028CC-1R5M
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection