BOURNS SRP2313CC-1R0M Power Inductor (SMD), 1 µH, 70 A, Shielded, 60 A, SRP2313CC Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6994170544213
MPN: SRP2313CC-1R0M
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection