BOURNS SRP1038CC-4R7M Power Inductor (SMD), 4.7 µH, 13 A, Shielded, 20 A, SRP1038CC Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6994169102421
MPN: SRP1038CC-4R7M
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection