BOURNS SRN5040-3R3M Surface Mount Power Inductor, SRN5040 Series, 3.3 µH, 3.3 A, 3.8 A, Semishielded, 0.027 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 9773959056
MPN: SRN5040-3R3M
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection