BOURNS SRF0905A-471Y Filter, Line, 470 µH, SRF0905A Series, 1 kohm, 1.1 A, 9.2mm x 6mm x 5mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 9775727248
MPN: SRF0905A-471Y
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection