BOURNS SRF0703HA-681M Power Inductor, 680 µH, 3.96 ohm, 290 mA Irms, 310 mA Isat, 7.6 mm x 7.6 mm x 3.4 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 7168936935509
MPN: SRF0703HA-681M
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection