BOURNS SRF0703-101M Coupled Inductor, 100µH, 0.715ohm, 730mA Irms, 790mA Isat, SRF0703 Series, 7.6mm x 7.6mm x 3.4mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6993962270805
MPN: SRF0703-101M
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection