BOURNS SDR0604-100ML Surface Mount Power Inductor, SDR0604 Series, 10 µH, 1.45 A, 2 A, Unshielded, 0.1 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 9774400912
MPN: SDR0604-100ML
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection