Bourns SDR0503-470KL SDR0503-470KL Power Inductor (SMD) 47 µH 600 mA Unshielded 750 SDR0503 5mm x 4.8mm 3mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6842885931093
MPN: SDR0503-470KL
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection