Bourns PWR220T-35-10R0F Through Hole Resistor 10 ohm PWR220T-35 Series 35 W ± 1% TO-220 250 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6904605769813
MPN: PWR220T-35-10R0F
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection