BOURNS MOV-10D391KTR TVS Varistor, 250 V, 320 V, MOV-10DxxxK Series, Disc 10mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6993961877589
MPN: MOV-10D391KTR
UPC/HSN: 85332119
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection