Bourns BN-LG25Y100MYB BN-LG25Y100MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 10 ohm 8 A 25 mm Disc BN-LG25Y Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6958837956693
MPN: BN-LG25Y100MYB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection