Bourns BN-LG20Y120MYB BN-LG20Y120MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 12 ohm 5 A 20 mm Disc BN-LG20Y Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6958837334101
MPN: BN-LG20Y120MYB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection