Bourns BN-LG15Y200MYB BN-LG15Y200MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 20 ohm 4 A 15 mm Disc BN-LG15Y Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6958836416597
MPN: BN-LG15Y200MYB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection