Bourns BN-LG13Y500MYB BN-LG13Y500MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 50 ohm 2 A 13 mm Disc BN-LG13Y Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6958835761237
MPN: BN-LG13Y500MYB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection