Bourns BN-LG13Y120MYB BN-LG13Y120MYB NTC Thermistor In-Rush Current Limiting 12 ohm 4 A 13 mm Disc BN-LG13Y Series New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 6958835564629
MPN: BN-LG13Y120MYB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection