BOURNS 5900-472-RC Choke, High Current, 4.7 mH, 400 mA, 3.19 ohm, ± 10%, 5900 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 9784738640
MPN: 5900-472-RC
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection