BOURNS 4606X-102-101LF Fixed Network Resistor, 100 ohm, 100 V, 3 Elements, Isolated, SIP, 300 mW
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: BOURNS
SKU: 9687446928
MPN: 4606X-102-101LF
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection