BANNER ENGINEERING K50RF-4030-LDQ Radar Sensor, 40 x 30, Time of Flight, 50mm to 5m, NPN / PNP, 10V to 30V, IP67, K50R R-GAGE Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: BANNER ENGINEERING
SKU: 7168277315669
MPN: K50RF-4030-LDQ
UPC/HSN: 90329000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection