AtlasIED TSD-PS24V500MA Overview
The Atlas Sound TSD-PS24V500MA 500MA 24VDC TSD Power Supply is designed for use with Atlas Sound TSD modules.
Global input voltage
Compact design
Designed to support multiple TSD's up to 500ma
UPC: 612079187904
In the Box
- AtlasIED TSD-PS24V500MA 500MA 24VDC TSD Power Supply
- Limited 1-Year Manufacturer Warranty
AtlasIED TSD-PS24V500MA Specs
| Voltage |
500 mA
24 VDC |
Packaging Info
| Package Weight |
0.1 lb
| Box Dimensions (LxWxH) |
6 x 3 x 1.5"