AMPHENOL INDUSTRIAL SLPHPA16BNO1 1500V DC, GEN 2.0, 5.7MM SURLOK PLUS, PLUG, RIGHT ANGLE, ORANGE, 16MM², CRIMP, NO SEALING, KEYWAY 20DEGREE 97AK3137
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: AMPHENOL INDUSTRIAL
SKU: 7168226426965
MPN: SLPHPA16BNO1
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection