ALCOSWITCH - TE CONNECTIVITY PBES22N01R Emergency Stop Switch, 22mm, SPST-NC, Maintained, Screw, 10 A, 24 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ALCOSWITCH - TE CONNECTIVITY
SKU: 7167894356053
MPN: PBES22N01R
UPC/HSN: 85365090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection