Aishi HSA1VM221GARE00RAXXX HSA1VM221GARE00RAXXX Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 220 µF ± 20% 35 V Radial Can - SMD 0.03 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: AISHI
SKU: 6958719074389
MPN: HSA1VM221GARE00RAXXX
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection