ABRACON FC4STCBMF3.6864 Crystal, 3.6864 MHz, Through Hole, 11.35mm x 4.65mm, 50 ppm, 20 pF, 30 ppm, FC4ST Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 7167730024533
MPN: FC4STCBMF3.6864
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection