ABRACON ATX-H12-F-24.000MHZ-G50-T TCXO, 24 MHz, 5 ppm, SMD, 2.5mm x 2mm, CMOS, 3.63 V, ATX-H12 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 7167483707477
MPN: ATX-H12-F-24.000MHZ-G50-T
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection