Abracon ASVMB-25.000MHZ-LY-T ASVMB-25.000MHZ-LY-T Mems Oscillator 25 MHz SMD 7mm x 5mm 10 ppm 3.3 V Asvmb Lvcmos
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6958779072597
MPN: ASVMB-25.000MHZ-LY-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection