Abracon ASTX-H11-27.000MHZ-T Tcxo 27 MHz 2.5 ppm SMD 3.2mm x 2.5mm Hcmos 3.3 V ASTX-H11
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6904114118741
MPN: ASTX-H11-27.000MHZ-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection