ABRACON ASEMB-125.000MHZ-LY-T MEMS Oscillator, 125 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 10 ppm, 3.3 V, Pure Silicon ASEMB Series, CMOS
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 7169316716629
MPN: ASEMB-125.000MHZ-LY-T
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection