Abracon ASE-48.000MHZ-LC-T ASE-48.000MHZ-LC-T Oscillator 48 MHz 50 ppm SMD 3.2mm x 2.5mm Lvcmos 3.3 V ASE Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6842947108949
MPN: ASE-48.000MHZ-LC-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection