ABRACON ASDMB-25.000MHZ-XY-T MEMS Oscillator, Ultra-miniature, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 10 ppm, 3.3 V, Pure Silicon ASDMB, CMOS
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 7169303150677
MPN: ASDMB-25.000MHZ-XY-T
UPC/HSN: 85389000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection