Abracon AK3APAF1-156.2500T AK3APAF1-156.2500T Oscillator 156.25 MHz Lvpecl SMD 3.2mm x 2.5mm 3.3 V AK3A Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6958435106901
MPN: AK3APAF1-156.2500T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection