Abracon ABMM-12.000MHZ-B2-T ABMM-12.000MHZ-B2-T Crystal 12 MHz SMD 7mm x 5mm 50 ppm 18 pF 20 Abmm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6958524399701
MPN: ABMM-12.000MHZ-B2-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection