ABRACON ABM8-22.5792MHZ-R60-N2Y-T Crystal, 22.5792 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM8 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6994028986453
MPN: ABM8-22.5792MHZ-R60-N2Y-T
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection