Abracon ABM7-24.000MHZ-D2Y-T ABM7-24.000MHZ-D2Y-T Crystal 24 MHz SMD 6mm x 3.5mm 30 ppm 18 pF 20 ABM7
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6842672185429
MPN: ABM7-24.000MHZ-D2Y-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection