Abracon ABM3B-18.432MHZ-10-1-U-T ABM3B-18.432MHZ-10-1-U-T Crystal 18.432 MHz SMD 5mm x 3.2mm 10 ppm pF ABM3B
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6842946814037
MPN: ABM3B-18.432MHZ-10-1-U-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection