Abracon ABM3-20.000MHZ-D2Y-T ABM3-20.000MHZ-D2Y-T Crystal 20 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF ABM3
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 6842946650197
MPN: ABM3-20.000MHZ-D2Y-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection