ABRACON ABM14N-40.0000MHZ-8-N1U Crystal, 40 MHz, SMD, 1mm x 0.8mm, 10 ppm, 8 pF, 10 ppm, ABM14N Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 7169436024917
MPN: ABM14N-40.0000MHZ-8-N1U
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection