ABRACON ABLS-48.000MHZ-B2-T Crystal, 48 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ABRACON
SKU: 63437045776
MPN: ABLS-48.000MHZ-B2-T
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection