This is a EPP-VSL168-2504P Load Centre / Distribution Board , Split Load, Steel, 415 VAC, 250 A, 24 Circuits, 1.58 m New product from ABB with the model number EPP-VSL168-2504P
Product details
| Consumer Unit Usage | Split Load |
| Enclosure Material | Steel |
| Supply Voltage | 415VAC |
| Current Rating | 250A |
| No. of Branch Circuits | 24Circuits |
| External Height | 1.58m |
| External Width | 450mm |
| External Depth | 125mm |