ABB 2CSB204001R1400 Circuit Breaker, 400 V, 40 A, 4 Pole DDA204AC-40/0.03
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: ABB
SKU: 7167004180565
MPN: 2CSB204001R1400
UPC/HSN: 85389000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection