This is a AC/DC Power Supply, 1 Output, 120 W, 24 V, 5 A product from XP POWER with the model number VES120PS24
Product details
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 120W |
| Output Voltage - Output 1 | 24V |
| Output Current - Output 1 | 5A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Connector | 4 Way Mini DIN |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Input Voltage AC Min | 90V |
| Input Voltage AC Max | 264V |