This is a PS361206 POWER STRIP , 12WAY, 15A, 6FT product from TRIPP-LITE with the model number PS361206
Product details
| No. of Outlets | 12Outlets |
| Supply Voltage V AC | 120V |
| Current Rating | 15A |
| Length - Metric | 914mm |
| External Width - Metric | 38.1mm |
| Cable Length - Metric | 1.8m |
| Length - Imperial | 36" |
| External Width - Imperial | 1.5" |