Phoenix Contact UNO-PS/1AC/24DC/100W UNO-PS/1AC/24DC/100W AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 100 W 24 VDC 4.2 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6959468970069
MPN: UNO-PS/1AC/24DC/100W
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection