Phoenix Contact TRIO-PS/1AC/24DC/20 TRIO-PS/1AC/24DC/20 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) ITE 1 Output 480 W 24 VDC 20 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6842660487253
MPN: TRIO-PS/1AC/24DC/20
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection