PHOENIX CONTACT QUINT-PS/3AC/24DC/20 AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU), ITE, 1 Output, 480 W, 24 VDC, 20 A 2866792, GTIN UPC EAN: 4046356152907
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6993054662741
MPN: QUINT-PS/3AC/24DC/20
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection