This is a AC/DC Power Supply, MEDICAL, 1 Output, 60 W, 15 V, 4 A product from MEAN WELL with the model number GSM60A15-P1J
Product details
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 60W |
| Output Voltage - Output 1 | 15V |
| Output Current - Output 1 | 4A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Connector | Barrel Plug Center Positive 2.1mm x 5.5mm x 11mm |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Input Voltage AC Min | 80V |
| Input Voltage AC Max | 264V |